سلام! 

امروز تصمیم کبری‌ای که مدت‌ها پیش(شاید سه سال) گرفته بودم و خواستم عملی کنم؛ درسته تصمیمِ "روز نویسی" اتفاقاتِ خاص و غیر خاص و جالب و قابل نوشتن و غیر قابل نوشتن و تصمیم گرفتم بنویسم.

دلایل زیادی موجب این تصمیم گیری شد؛ میتونم به مدرکی از زندگی خودم، و همینطور یک نمودار نوشتاری از زندگی خودم داشته باشم که بدونم دیروز قیمت شخصیت و موقعیتی من چقدر بود و حالا چقدر است.

خب قراره پارت‌های مختلفی داشته باشم نوشتم‌هام که واقعاً نمیدونم تعدادشون تا حتی یک ماه دیگه چقدر میشه، ولی خب مثلاً یک پارت دارم به نام "موسیقی متن"، ینی موسیقی که در حین نوشتن اون پست گوش می‌کردم.

صد در صد در تمام پست‌هایی که می‌نویسم یک پارت متعلق به قسمت لذت‌بخش زندگی‌ام یعنی "جانان" است.

یک پارت هم به شعر یا مطلب جذابی که اون روز خوندم تعلق دادم که با عنوان "خواندی روز" می‌نویسم.

یک پارت دیگه هم الان به ذهنم رسید که یه‌جورایی میشه تقلید کردن بهش گفت، تقلید از خانوم مهراوه شریفی‌نیا؛ پارتی با نام "بهونه های کوچک خوشبختی"، هر روز باید یک کار، حتی خیلی جزئی برای خودم یا دیگران انجام بدم که از انجام دادنش لذت ببرم.

موسیقی متن: ارمغان تاریکی - محمد اصفهانی

اولین روز، روز نویسی

یک ,روز ,پارت ,نوشتن ,چقدر ,موسیقی ,یک پارت ,روز نویسی ,خاص و ,از زندگی ,موسیقی متن

مشخصات

تبلیغات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

فرهنگ و هنر آموزش زبان C سوالات درس علوم قیمت روزانه انواع ارز هایی که در بازار مورد معامله قرار میگیرد دانلود بهترین فایل های آموزشی و تحقیقی پاور پوینت سیمرغ خس server11 سئو VIDEOBEH